Robot sprzątający Ecovacs Deebot Ozmo T9fot. materiały producenta
Ocena
92,4/100
Profil opiniioceniono 3 z 8 aspektów · 34% wag decyzji

Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ocena zbiorcza: 92,4/100 na podstawie 112 opinii z oceną liczbową z okresu od grudnia 2021 do grudnia 2022. To profil opinii, a nie pełna recenzja: dane pokrywają część aspektów.

siła ssania3000 Pa
Przeanalizowane opinie113
O modelu

Ecovacs Deebot Ozmo T9 to robot sprzątający z siłą ssania 3000 Pa, funkcją mopowania. Deklarowany czas pracy to do 175 min. Deklarowana głośność to 67 dB.

Dane techniczne pochodzą z parametrów producenta. Oceny poniżej to nasza synteza publicznie dostępnych opinii.

Dane techniczne
Siła ssania3000 Pa
Czas pracy175 min
Głośność67 dB
Mopowanietak
Werdykt

Ecovacs Deebot Ozmo T9 to robot odkurzająco-mopujący oceniany przez autorów publicznie dostępnych opinii na 92/100 ogólnej satysfakcji. Na 112 opinie zastrzeżenia zgłasza 7%, a rozkład ocen to 103 pozytywne, 1 neutralna i 8 negatywnych. Wysoko wypada siła ssania (85/100) oraz mopowanie (83/100), najsłabiej oceniany aspekt to pokonywanie progów i jazda po dywanach (79/100). To propozycja dla osób szukających jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg, które akceptują ostrożniejsze radzenie sobie z grubszym runem dywanów.

Korpus: 113 przeanalizowanych publicznie dostępnych opinii · 2 źródła · zakupu ani używania przez autorów nie potwierdzamy

Pod względem oceny zbiorczej to 19. wynik spośród 100 robotów w naszym zestawieniu.

Ocena zbiorcza
92,4/100
na podstawie 112 opinii z oceną liczbową
Zawsze rozkład, nigdy sama średnia

Jak Ecovacs Deebot Ozmo T9 wypada w opiniach?

Metodologia ↗
Rozkład 112 opinii
pozytywne 103neutralne 1negatywne 87,1% opinii zawiera skargę
Oceny aspektów (z treści opinii)
siła ssania: 85,3/100 (waga 16%, 26 opinii)

Siła ssania w robocie Ecovacs Deebot Ozmo T9 opiera się na deklarowanej wartości 3000 Pa. Na 26 opinii o odkurzaniu aspekt uzyskuje 85/100, przy 4% zastrzeżeń. Autorzy opinii doceniają zbieranie kurzu z podłóg twardych i z dywanów oraz spokojniejszą pracę niż w robocie używanym wcześniej. Podkreślają też, że urządzenie odkurza i myje podłogę podczas jednego przejazdu.

mopowanie: 82,6/100 (waga 10%, 15 opinii)

Mopowanie w robocie Ecovacs Deebot Ozmo T9 działa równolegle z odkurzaniem, a specyfikacja potwierdza funkcję mycia podłóg. Na 15 opinii aspekt uzyskuje 83/100, a zastrzeżenia zgłasza 0% autorów. Autorzy opinii chwalą połączenie obu funkcji w jednym przejeździe i uznają efekt mycia za wystarczający na co dzień. Część autorów opinii zwraca natomiast uwagę na konieczność częstego zwilżania mopa oraz na smugi pozostające po myciu.

pokonywanie progów: 79,2/100 (waga 8%, 16 opinii)

Pokonywanie progów oraz wjazd na dywany w robocie Ecovacs Deebot Ozmo T9 wypada w opiniach przeciętnie. Na 16 opinii aspekt uzyskuje 79/100, przy 6% zastrzeżeń. Autorzy opinii chwalą wjeżdżanie na puszyste i grubsze dywany oraz zbieranie z nich sierści psa. Część autorów opinii uznaje jednak robota za zbyt słaby przy dywanach o wyższym runie.

Co oceniliśmy
  • siła ssania16%
  • mopowanie10%
  • pokonywanie progów8%
Czego jeszcze nie wiemy
  • nawigacja i mapowanie18%
  • obsługa sierści zwierząt18%
  • bateria i czas pracy12%
  • aplikacja10%
  • hałas8%

Za mało opinii, by ocenić te aspekty rzetelnie. Ocena obejmie je, gdy przybędzie wypowiedzi.

Ta ocena obejmuje 34% wag decyzji zakupowej. Pozostałe 66% to aspekty, o których jest za mało opinii.

Wyprowadzone z 113 przeanalizowanych opinii

Atuty i słabości Ecovacs Deebot Ozmo T9

Atuty

  • Wysoka ogólna satysfakcja: 92,4/100 w 112 opiniach
  • Przewaga opinii pozytywnych: 103 z 112
  • siła ssania: 85/100 w 26 opiniach
  • mopowanie: 83/100 w 15 opiniach

Słabości

    Najczęstsze pytania

    Pytania o Ecovacs Deebot Ozmo T9

    Jaka jest ocena Ecovacs Deebot Ozmo T9?

    Ocena zbiorcza Ecovacs Deebot Ozmo T9 to 92,4/100 na podstawie 112 opinii z oceną liczbową z okresu od grudnia 2021 do grudnia 2022.

    Na ilu opiniach opiera się ocena Ecovacs Deebot Ozmo T9?

    Na 112 opiniach z oceną liczbową: 103 pozytywne, 1 neutralna i 8 negatywnych. Łącznie przeanalizowaliśmy 113 publicznie dostępnych opinii o tym modelu.

    Co jest najczęściej krytykowane w opiniach o Ecovacs Deebot Ozmo T9?

    Najwięcej zastrzeżeń dotyczy aspektu: pokonywanie progów. Zgłasza je 6,2% opinii o tym aspekcie.

    Jak Ecovacs Deebot Ozmo T9 wypada w kategorii siła ssania?

    siła ssania: 85,3/100 przy 26 opiniach poruszających ten aspekt.

    Jak Ecovacs Deebot Ozmo T9 wypada w kategorii mopowanie?

    mopowanie: 82,6/100 przy 15 opiniach poruszających ten aspekt.

    Które aspekty obejmuje ocena Ecovacs Deebot Ozmo T9?

    Ocena obejmuje 34% wag decyzji zakupowej (siła ssania, mopowanie, pokonywanie progów). Pozostałe aspekty mają za mało opinii, by ocenić je rzetelnie.

    Jak powstaje ta ocena

    Ocena to nasze niezależne, statystyczne podsumowanie tego, co o modelu piszą autorzy publicznie dostępnych opinii, policzone według opisanej metodologii. Nie publikujemy treści cudzych opinii ani danych ich autorów i nie potwierdzamy, czy kupili lub używali sprzętu. To analiza opinii, nie test urządzenia.

    Jak dobieramy opinie, liczymy ocenę i ważymy aspekty:pełna metodologia →

    Sprawdź dostępne oferty Ecovacs Deebot Ozmo T9

    Link partnerski. Nie wpływa na ocenę.

    Ustawienia plików cookie

    Zarządzaj zgodami na poszczególne cele. Pliki niezbędne są zawsze aktywne. Więcej w Polityce prywatności.

    Lista plików cookie
    NazwaCelCzasKategoria
    _ga, _ga_*Google Analytics 4: rozróżnianie użytkowników i sesji2 lataAnalityka
    ro_consentZapamiętanie Twojego wyboru zgód (localStorage)do 13 mies. / do usunięciaNiezbędne
    __cf_bm i pokrewneCloudflare: ochrona i wydajność~30 minNiezbędne
    Google Ads / MetaRemarketing (gdy włączony marketing)do 13 mies.Marketing